Koupě letenek

Letenky do Jemenu obvykle pořídíte do 20.000 Kč, my jsme ale využili zajímavé akce Turkish Airlines a letenky jsme sehnali za perfektních 9.000 Kč, což je super. Letenky bylo možné pořídit prostřednictvím Student Agency, GTS a pak také prostřednictvím Jemen.Cz, my jsme využili služeb GTS, kteří byli velice pružní a reagovali obratem. Nejhorší jednání bylo se Student Agency – když jsem chtěl telefonicky letenku vyřídit, bylo mě oznámeno, že se mě ozvou s konkrétní nabídkou. Fajn, čekám, čekám a žadná nabídka nepřichází. Pokouším se využít služeb jiné společnosti – volám na Královnu letenek a ejhle – na druhé straně linky slyším stejnou operátorku jako ve Student Agency. Tak prý to již chystají a mám vydržet. Po dalším týdnu opět žádná reakce. Proto jsme využili nakonec služeb GTS. Nabídka SA dnes konečně přišla, nicméně s tří týdenním zpožděním v době, kdy jsme již měli v ruce letenku od GTS ;-)

Momentálně vyřizujeme ještě letenku na ostrov Socotra, teď už jednám přímo s panem Kumpánem z Jemen.Cz a letenka je údajně již zamluvena. Skvělé, takže to vypadá, že nápad se Socotrou nakonec fakt vyjde. Jsem zvědav, co to bude za éro – jestli něco jako v Indiana Jones – vrtulák plný slepic … ?

Reakce na “Koupě letenek”

  1. Z napsal:

    Türkish Airlines nedávno dobře přistávalo v Holandsku

  2. El napsal:

    No, tož koukám na stránky cestou-necestou a čučím. Úplně vám závidím, já se ještě budu do léta mordovat se syčákama ve škole a pak doufám, též někam vzlétneme, sice ne asi do Jemenu, ale též to bude stát za to :-)

Zanechej vzkaz