Krátce před odjezdem

Blíží se naše vysněná dovolená, která je bohužel poznamenaná povolebními nepokoji. Již celého půl roku nadšeně plánujeme naši cestu a teď před odjezdem poněkud znepokojeni balíme cestovní zavazadla. Určitě všichni víte, jak se to tam po volbách vyvíjí… Účast na demostracích určitě neplánujeme! Ihned po příletu do Teheránu se přesuneme severozápadně ke Quazvinu a pak do hor a ke Kaspiku. Držte nám všichni palce! Budeme se snažit vás informovat o průběhu cesty, pokud to bude v našich silách a umožní-li to stav íránského internetu.

Alča a Pavel

Reakce na “Krátce před odjezdem”

 1. Ahmadý-neřád napsal:

  Jojo – jako bych videl nas odjezd do Jemenu – 14 dni pred odletem padlo letadlo spolecnosti, se kterou jsme leteli a tyden pred odletem “zarvalo” v Jemenu pri bombovem utoku 5 turistu. Nakonec cesta probehla hladce – stejne tak, jako hladce probehne i vase cesta. Drzime palce :-)

 2. ja napsal:

  Toz se nam hlavne v poradku vratte a pokuste se sem aspon obcas neco napsat, kdyz uz je to tady :-)

  Vas hlavni grafik

 3. Hana H napsal:

  Ali, myslím na Vás, držím palce, ať Vám dovolená vyjde.

 4. Toona napsal:

  Palošu hlavně tam nikoho neprovokuj a vraťte se v pořádku zpět!!

 5. Lída napsal:

  I já držím pěsti, ať se vám cesta vydaří dle vašich představ. Snad “to okolo” vám nebude bránit si zážitky z krásné přírody a památek hezky užít. Myslíme na vás a držíme pěstičky:-)))

 6. richard napsal:

  no, tak to drzim palce.. nebo pesti, to je jedno, hlavne at nestrcite hlavu tam kde bude nekdo rozdavat facky. zdar a silu