Archív článků sekce ‘Před cestou’

Cestovní horečka a …

Pátek, Červen 26th, 2009

Když už se připravit pořádně na cestu, tak doslova: Právě prožívám chvíle známé všech dovolenkářům v Egyptě, Indii apod.  (Víte, co myslím? – cha) A to jsme ještě v ČR. Zdravím tímto všechny své spolupracovníky, kteří prožívají stejné, lepší i horší chvilky…

No, řekněte mi, kde jsme to chytli! :-O Budu na vás vzpomínat s lehčím vědomím, že v tom nejsem sama. :-) A proto opět  se potvrdilo, že zážitek nemusí být dobrý, ale hlavně inteznzivní. To se nám s koncem školního roku opravdu podařilo.

Alča

Krátce před odjezdem

Středa, Červen 24th, 2009

Blíží se naše vysněná dovolená, která je bohužel poznamenaná povolebními nepokoji. Již celého půl roku nadšeně plánujeme naši cestu a teď před odjezdem poněkud znepokojeni balíme cestovní zavazadla. Určitě všichni víte, jak se to tam po volbách vyvíjí… Účast na demostracích určitě neplánujeme! Ihned po příletu do Teheránu se přesuneme severozápadně ke Quazvinu a pak do hor a ke Kaspiku. Držte nám všichni palce! Budeme se snažit vás informovat o průběhu cesty, pokud to bude v našich silách a umožní-li to stav íránského internetu.

Alča a Pavel