Earthquake in Chile

 • czech
 • english

We got known from our friends´ messages about the earthquake over here…? So we had to check it in an Internet cafe in Arica. They say it was quite strong, the houses were falling down and the people were running out in the streets… But the town looks the same as we left it three days ago.All the members of the expedition team are O.K. and look forward to the other destinations :-)

16 Responses to “Earthquake in Chile”

 1. Peťa says:

  Hurá!!! Díky za uklidnění, tak ať to je ok i dál. Těšíme se na další zážitky!

 2. Krakowian says:

  Jojo to je jasny, zemetreseni vas nemuze zasahnout. A ohledne informacni kampane jsem psal uz dlouhy prispevek u “Prubeh nasi cesty” takze jeste jednou: neverte vsechno mediim!

 3. Jura z Brna says:

  Tak to nám spadl kámen ze srdce :) Opět můžeme v klidu spát :)

 4. Radka+Martin says:

  No, je vidět, že čeští novináři jsou lepší než ti angličtí, protože jsme se zprávu o zemětřesení v Chile dozvěděli pouze z českých medií na internetu. Ty anglické to nezajímalo, poněvadž se to odehrálo mimo britské ostrovy. Každopádně jsme rádi, že jste “žádné” zemětřesení nezaznamenali a jste v pořádku a přejeme, aby se vám vyhýbali všechny nepříjemné epicentra.

 5. prazsky moravak jakub says:

  prave sem precetl vsechny clanky (v praci je to dnes mrtve :-) a maximalne vam zavidim. zminka o vlaku ktery jen naposledy pred 17ti lety mi pripomel nedelni cestu olomouc-praha…prubeh byl zhruba stejny. pri pohledu z okna – mam vyhled na lanovy most na jizni spojce a kolem stojici tovarni haly – bych nejake to zemetreseni uvital. horsi by to už byt nemohlo :-). opatrujte se a fotte všechno co se da..at je v jarkach co promitat.

 6. Roman says:

  Cau, tak sme se vratili vporadku z Bolivie. Zitra sem snad dame nejaky dalsi clanek. Trochu nam ted zkazilo plany to udajne ;-) zemetreseni, chteli jsme se podivat na dul Chiquicamatu, ale budou mit otevreno az v patek :-( toz musime ted promyslet jak to udelame. Jinak v Bolivii to bylo super, ale nejak moc prasno a dost turistu.
  Jo a vsechny komentare samozrejme cteme ;-)

 7. Ráďa says:

  Hola peregrinos!
  Brazo deleitarse al otro artículos y fotos. Mucho fortuna.
  Tak honem, honem nějaký další pěkný článek:-) Mimochodem, vlezla jsem na stránky cestou, necestou. Jsou super. Placama jsem se docela dobře pobavila:-)

 8. Peťa says:

  Díky za zprávičky aspoň krátký, aspoň víme, že jste v pořádku. těším se na další článek a hlavně na fotky!!!! Teda jestli přes ten prach bylo možný fotit ;-)

 9. Z+E says:

  Diky vsem za pohled, kupodivu dosel a jen za 10 dnu. Cekame na dalsi zpravy a fotky. Mejte se fajn.

 10. Jana Loucká says:

  Čauvec všichni! Jakpak se vám daří? napiště nějakej článek, ať si můžu počíst a v duchu závidět co jste všechno viděli a navštívili!Jaňouchu, napsala jsem Ti email, tak jak budeš v civilizaci, tak odepiš. Mějte se hezky!

 11. Jana Loucká says:

  Jo a taky děkuju za pohled, včera došel, kupodivu je to tady dřív jak z Řecka nebo Tuniska.

 12. Zdenka says:

  A mě žádný pohled nedošel. Jani, to se nedělá, já chci taky pohled. Našim pohled včera taky přišel. Zatím pa a čekám na další zprávy a pohled :-)

 13. Peťa says:

  Mně taky nepřišlo nic :-(

 14. Amigos says:

  Zdeni, sestricko, vydrz, pohled urcite dorazi ;-)
  Ostatnim muze dojit pozdeji, poslali jsme je v nekolika varkach.

 15. Zdenka says:

  Ahojky, pohled dorazil, ale do schránky paní sousedky (to víš ta shoda příjmení v jednom paneláku), skoro hned mi ho předala. Díky za něj. :-)